گالری ها با 335 اثر در بخش چارسوی هنر حضور دارند+اسامی گالری ها بازگشت Back
گالری ها با 335 اثر در بخش چارسوی هنر حضور دارند+اسامی گالری ها
امسال و در بخش چارسوی هنر دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، آثار گالری های  کشور با 335 اثر در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
به گزارش واحد ارتباطات و رسانه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، در دوازدهمین دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر و در ادامه سیاست هایی که در بخش رونق بازار هنر از سال گذشته آغاز شده بود، امسال 33 گالری با 335 اثر در بخش چارسوی هنر حضور خواهند داشت و این آثار برای نمایش و فروش ارائه می شود. 
یک گروه انتخابی طی سال فعال بوده اند ‏تا کمیت و کیفیت فعالیت گالری های کشور را ارزیابی کنند. چارسوی هنربرآیند نمایشگاه های سالیانه ‏گالری ها خواهد بود. ‏
گالری های تهران و شهرستان ها آثار خود را به دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر می آوردند  که به دو صورت این آثار نمایش داده می شوند. بخشی از آنها در غرفه های ‏گالری ها به نمایش گذاشته می شود و برخی نیز به صورت یک نمایشگاه واحد خواهد بود و آثار کنار هم بدون نام گالری چیدمان می شوند و دو طبقه در موسسه فرهنگی هنری صبا برای این منظور در نظر گرفته شده است.
بخش چارسوی هنر امسال در قالب 16 غرفه و ۲۲ اکسپو برگزار می شود. تعداد آثاری که در بخش غرفه‌ها به نمایش در می آید،۲۱۰ اثر و تعداد آثار بخش اکسپو نیز ۱۲۵ اثر است.
نگارخانه های چاسوی هنر ۹۸ (به ترتیب الفبا) عبارتند از: آریانا (تهران)، آس (تهران)، آگ ‏‏(تهران)، آسوریک (مازندران/سلمان‌شهر)، آویسنیت (یزد)، اثر (تهران)، احسان (تهران)، ‏اسپیناس (تهران)، ایده (تهران)، باروک (تهران)، ترانه باران (تهران)، تِم (تهران)، ثالث ‏‏(تهران)، جاوید (تهران)، دستان (تهران)، دیبا (اصفهان)، راضی (یزد)، رنگ و ترنگ ‏‏(مازندران/تنکابن)، ژینوس (تهران)، شَلمان (تهران)، شَمیده (تهران)، شیرین (تهران)، شیث ‏‏(تهران)، عکاسان جوان (تهران)، گویا (تهران)، لاجوردی (تهران)، محسن (تهران)، مژده ‏‏(تهران)، ملک (تهران)، نقش و خط (تهران)، هفت آینه (مازندران/ساری)، هگمتانه (همدان)، ‏هونره (اصفهان)‏.
دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از روز 29 بهمن تا 5 اسفند در فرهنگستان هنر، موسسه صبا ‏برگزار می شود.‏

 

تاریخ خبر:  1398/11/29