دبیر هنری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد بازگشت Back
با حکم هادی مظفری
دبیر هنری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد
 
هادی مظفری رییس شورای سیاستگذاری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به پیشنهاد ابراهیم حقیقی دبیر این جشنواره، طی حکمی سید امیر سقراطی را به سمت دبیر هنری جشنواره منصوب کرد. 
به گزارش واحد ارتباطات و رسانه مرکز هنرهای تجسمی، مظفری در این حکم نوشته است: با عنایت به پشتوانه علمی و تجربه کاری تخصصی در زمینه امور هنری جنابعالی را به سمت دبیر هنری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب می کنم. امیدواریم که با تکیه بر خلاقیت و نوآوری و بهره گیری از تجارب گذشته و همفکری و همرأیی با هنرمندان و دیگر اعضای سیاستگذاری و گروه اجرایی، جشنواره یازدهم به بهترین شکل ممکن برگزار شود. 
گفتنی است، سید امیر سقراطی نقاش، طراح و پژوهشگر هنر متولد 1358 عضو پیشین هیأت مدیره انجمن هنرمندان نقاش ایران، دبیر همایش پژوهشی هفتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران، دبیر شورای سیاستگذاری و انتخاب آثار دومین دوره نگارخانه ای به وسعت شهر، دبیر بخش تجسمی چهارمین و پنجمین دوره جایزه ادبیات و هنر محتشم، مولف ده عنوان کتاب هنری از جمله ایستادن در میانه آشوب و زیبایی: گفت و گو با علی نصیر، شورآفرین خلوت گزیده: زندگی و آثار کیومرث کیاست، حافظه روشن تاریخ: زندگی و آثار محمد رفیع ضیایی و ... است. وی همچنین برگزاری 21 نمایشگاه انفرادی نقاشی و طراحی و کاریکاتور و کیوریتوری 7 نمایشگاه از هنر معاصر ایران را در پاریس و تهران در کارنامه کاری خود دارد. سقراطی هم اکنون عضو شورای تجسمی خانه هنرمندان ایران است. 
شایان ذکر است، یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بهمن و اسفند سال جاری در ده رشته برگزار خواهد شد . 
واحد ارتباطات و رسانه مرکز هنرهای تجسمی
تاریخ خبر:  1397/08/06