مدیران هنری استان ها از سوي ستاد دهمين جشنواره تجسمي فجر معرفی شدند بازگشت Back
 
به گزارش ستاد خبری اين دوره جشنواره ،در پی دعوت ستاد برگزاری جشنواره از مديران كل فرهنگ و ارشاد استان ها نسبت به معرفي مديران هنري منتخب هر استان و صدور احکام اين هنرمندان ، اسامی این مدیران از سوي ستاد برگزاري جشنواره، اعلام شد.
بنابر این گزارش ،اسامی مدیران 15 استان شرکت کننده در این بخش از جشنواره دهم عبارتند از : بابک کبود (آذربایجان شرقی)، یاسر قادر (آذربایجان غربی )، حجت مجرد (اردبیل)، مهدی وفا مهر(اصفهان)، فرج اله عطابکی( البرز)،شمس الدین مرادی (ایلام)، احمد رویایی (تهران)،احمد تاجی(چهارمحال بختیاری)،امین منتظری (خوزستان)، مرضیه احمدی فخر ( فارس)، مجید کاظمی (قزوین)،غلامرضا ژاله (گیلان)، جواد عظیمی ( گلستان) ، میلاد شریفی زاد ( یزد) و غلامرضا شاملو (همدان).
لازم به ذکر است، این بخش از جشنواره با هدف توجه به هنرمندان استان ها و انعکاس آثار آن ها در سطح ملی و با رویکرد بینارشته ایی به این رویداد بزرگ هنری کشور به این دوره از جشنواره افزوده شده است.
لازم به یادآوری است ، طی جلسه ایی که با هدف هماهنگی و تشریح برنامه ها با حضور دبیران جشنواره و مدیران هنری استان ها در محل ستاد برگزاری جشنواره تشکیل شد ، برنامه ریزی ها در هر استان بررسی و هماهنگی های لازم مورد بحث قرار گرفت .همچنین در جلسه مذکور مصوب گردید تا مدیران هنری ، شاخص ترین هنرمندان استان خویش را جهت حضور در جشنواره دهم ،معرفی کنند كه متعاقبا اعلام خواهد شد.
در ادامه این جلسه پیشنهاد شد که یک روز به عنوان، روز هنر استان،در محل برگزاری نمایشگاه جشنواره در تهران اختصاص یابد تا این مراسم فرصت مغتنمی برای نکوداشت مقام هنرمند معرفی شده باشد.
گفتنی است، مراسم افتتاحیه دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر 3 بهمن سال جاری در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می شود.
تاریخ خبر:  1396/10/30