نتایج انتخاب آثار

انتخاب آثار دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، در ۳ مرحله صورت می پذیرد:

۱ . مرحله اول: اعضای شورای هنری، تمامی اطلاعات ثبتی هنرمندان در سایت جشنواره شامل اطلاعات شخصی، رزومه، نمونه آثار قبلی، تصویر آثار بخش مسابقه، استیتمنت ها و ... را بررسی کرده و آثار منتخب خود را بر می گزینند. 

در این مرحله پس از ۵ روز داوری، از ۱۰۶۵۰ اثر، ۱۶۶۲ اثر از ۱۰۹۳ هنرمند انتخاب شد.
شایان ذکر است اگر حتی اثری یک رای هم داشته وارد مرحله دوم انتخاب آثار شده است.
 

۲ . مرحله دوم: اعضای شورای هنری به صورت حضوری در محل ستاد برگزاری جشنواره، آثاری که انتخاب شده را مجدداً به صورت جمعی مشاهده کرده و پس از چندین مرحله بازبینی و دریافت نظرات موافق و مخالف و بحث های تخصصی، در مجموع آثار مورد تأیید جهت مشاهده اصل اثر را انتخاب نمودند.
در این مرحله پس از ۳ روز داوری حضوری، از ۱۶۶۲ اثر تعداد ۱۵۹ اثر انتخاب شد.

هنرمندانی که آثارشان در مرحله دوم پذیرفته شده، جهت اطلاع از اثر انتخاب شده و تحویل اصل اثر به ستاد برگزاری جشنواره، وارد پنل کاربری شوند.
 

۳ . مرحله سوم: اصل آثار انتخابی، توسط تمامی اعضای شورای هنری به صورت حضوری و جمعی بازبینی شد و در نهایت آثار راه یافته به نمایشگاه، انتخاب و نهایی گردید.

اسامی راه‌یافتگان به نمایشگاه:

Awder Baqi / Luc Descheemaeker / Paulo Volmar Mattos Vianova / Ljiljana Petrovic / Stefaan Provijn / Tushikur Rahman / WALTER TOSCANO / Burhan Yılmaz / میعاد آخی / نیماد آذرگان / بهناز آزادنیا / نسیم ابوالقاسم قزوینی / فاطمه ارکیان / حمید رضا اسماعیل / احسان افتخاری / محمد افلاک / آرمین امیریان / آرزو باغ شیخی / مهدی بهبودی / ابراهیم پاپی راد / علی پسندیده / حبیب پنبه چی / محبوبه پهلوان نوده / زینب پوراسکندریان / مرتضی پورحسینی / آنه محمد تاتاری / فرهاد توکلی / حنانه جالو / کیوان جعفری / ناهید حاجی محمدی اوشانی / مجید حجتی / نگین حدادزاده / سعید حسین / محسن حیدری اوزمچلویی / پروین حیدری زاده / مهدی(مهرشاد) خسروی یکتا / زهرا خضایی / علی خوش جام / حسین داودی / پیام داوودآبادی / فرناز دمنابی اصل / سجاد رافعی / پگاه رجامند / محسن رزاقی / معصومه رضازاده / آيلار زاهدی / علیرضا زند / سروناز سلطانی / میترا سلطانی / مصطفی سلطانی زرندی / سمانه -شیلان سلیمی / سید سعید شبیری / ندا شجاعی / مجید شقایی فلاح / امید شلمانی / سمانه شیرازی / سجاد صبور / محمد صفاجو / سمانه صلواتی / ندا صمدی / صمد علیزاده / امیر عنایتی / عرفان غلامی / محمد رضا فتحی / مجید فخارزواره / محمدهادي فدوي / نفیسه فرهمند / فاطمه سادات فضایل اردکانی / صدیقه قائد امینی هارونی / حسن قاءدی / یاسر قادر / غزاله قاسمی طباطبایی / پریا لرستانی / مسعود ماكاوند / نگار مبارک زاده / عبدالرحمن مجرد / سعید محمدزاده / زهرا محمدنژاد / مهدی محمدی / نوید مفیدی احمدی / نسرین ملک ثابت / حسین ملکی / زینب (نسرین) موسی پور پس کلاسی / یاسر میرزایی / شهاب ناصری / محمد ناطقی / جاوید نیک پور / مرتضی نیکنام درگاهی / مهدی وفامهر / حسن کاکاوند / مریم کمار

جستجو 
#نامنام خانوادگیتعداد آثار پذیرفته شده در مرحله سوم
1 AwderBaqi1
2 LucDescheemaeker1
3 Paulo VolmarMattos Vianova1
4 LjiljanaPetrovic1
5 StefaanProvijn1
6 TushikurRahman1
7 WALTERTOSCANO1
8 BurhanYılmaz1
9 میعادآخی1
10 نیمادآذرگان1
11 بهنازآزادنیا1
12 نسیمابوالقاسم قزوینی1
13 فاطمهارکیان1
14 حمید رضااسماعیل1
15 احسانافتخاری1
16 محمدافلاک1
17 آرمینامیریان1
18 آرزوباغ شیخی1
19 مهدیبهبودی1
20 ابراهیمپاپی راد1
21 علیپسندیده1
22 حبیبپنبه چی1
23 محبوبهپهلوان نوده1
24 زینبپوراسکندریان1
25 مرتضیپورحسینی1
1234